RejestracjaZaloguj się

Fakty o e-learningu w Netakademii

Opinie ekspertów: prof. dr hab. Henryk Mruk

 

Czym się zajmujemy?

Dlaczego Netakademia? To proste.

 

Netakademia jest Członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

 

Studencie!

Szkolenia online pozwolą zweryfikować Twoją wiedzę oraz nabyć nowe umiejętności. Często wiedza zdobyta w trakcie studiów wymaga uzupełnienia o konkretne kompetencje, wymagane przez pracodawców. Kursy internetowe z certyfikatem zwiększą Twoją atrakcyjność zawodową i podniosą Twoją konkurencyjność na rynku pracy.

Pracodawco!

Skuteczny rozwój zapewnisz, idąc w zgodzie z duchem czasu. Szkolenia e-learningowe pozwolą Ci być na bieżąco ze zmieniającymi się realiami na rynku, poznać nowe dziedziny oraz zdobyć wiedzę, tak niezbędną w utrzymaniu i rozwoju Twojej pozycji biznesowej. Wybierając tego typu szkolenia, pracownicy bez problemu mogą pogodzić wykonywanie swoich obowiązków służbowych z nauką na e-kursach.

Pracowniku!

Kursy online pozwolą Ci lepiej zrozumieć mechanizmy rządzące firmą, w konsekwencji zwiększą Twoje kwalifikacje i efektywność pracy. Opanowanie nowych kompetencji pomoże wydajniej pracować i da szanse na rozwój osobisty oraz awans.

Sprawdź już dziś! Kursy

Netakademia.pl jest firmą szkoleniową, która wykorzystuje innowacyjne narzędzia w celu przejrzystego i efektywnego przekazywania wiedzy. Prowadząc naukę online poprzez e-learning, staramy się dostosowywać tematykę kursów do Państwa potrzeb.

Wszystkie oferowane przez nas kursy kończą się testem zdobytej wiedzy oraz certyfikatem.

Kursy dostępne na naszej stronie są dedykowane zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. 

NetAkademia jest platformą edukacyjną, promującą nowatorski model kształcenia.

E-learning, będący nowoczesną metodą nauki, stał się konkurencyjnym sposobem przekazywania wiedzy. Powstał po to, by poszerzać kwalifikacje zawodowe i rozwijać kompetencje osobiste.

W obecnych czasach to właśnie kursy online stanowią odpowiedź na rosnące oczekiwania rynku pracy oraz pracodawców. Z jednej strony tańsze niż tradycyjne, z drugiej – elastyczne czasowo, możliwe do wykonania o dowolnej porze, w dowolny dzień oraz z każdego miejsca, jeśli tylko posiadamy komputer z dostępem do Internetu. Dzięki dofinansowaniu unijnemu, za kursy online na stronie netAkademia, zapłacisz jedynie 20% pełnej wartości kursu. Oprócz kursów online oferujemy również wiele różnych artykułów o ciekawej treści.

Oferujemy Kursy online z certyfikatem. Nauka przez e-learning to najlepsza inwestycja w kadry.

Właścicielem portalu jest:
NetAkademia.pl
ul. Jugosłowiańska 71, 60-149 Poznań

 Regulamin

 Zapraszamy do Programu Partnerskiego Netakademia

 

Hasła reklamowe dla Netakademii:

1. w NET pojmiesz jak obrać właściwy KURS

2. Buduj przyszłość z NetAkademią

3. Wirtualny świat, realna wiedza - dla każdego kto NetAkademię odwiedza

4. Akademia Twojego sukcesu

5. Obierz kurs na NetAkademię

6. Twoja kariera się odmieni po kursach w NetAkademii

Pisali o nas

Opinie | Humor

e-szkolenia

kursy internetowe

promocja