Korzyści:
Dowiecie się jak budować asertywną postawę i bronić swoich racji
Nauczycie się postępować w relacjach z osobami nieasertywnymi
Będziecie wiedzieć jak asertywnie komunikować - odmawiać, prosić,
Nauczycie się wyrażać swoje zdanie, przyjmować pochwały i krytykę innych

Kurs kończy się testem, a jego zaliczenie – otrzymaniem certyfikatu.

Zastanawiasz się jak skutecznie poprosić szefa o podwyżkę? Jak zyskać pewność siebie w kontaktach
z innymi? Kluczem do sukcesu jest asertywność. Na tym kursie dowiesz się czym jest asertywność, jak ją rozwijać i stosować zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Asertywność w pracy pomaga.

Nauczymy Cię, jak budować własną postawę asertywną, jak rozpoznać zachowania agresywne czy manipulacyjne u innych. Nauczysz się, w jaki sposób asertywnie wyrażać swoje opinie, uczucia oraz poznasz gotowe rozwiązania, które Ci to ułatwią. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i osiągaj swoje cele.

 • Czym jest asertywność?
 • Zachowania nieasertywne
 • Konsekwencje zachowań asertywnych i nieasertywnych
 • Asertywna komunikacja w relacjach zawodowych
 • Budowanie asertywnej postawy
 • Terytorium psychologiczne
 • Wyrażanie asertywnej informacji zwrotnej
 • Wyrażanie próśb i oczekiwań
 • Asertywna odmowa
 • Reagowanie na krytykę
 • Asertywne reagowanie i wyrażanie pochwał
 • Asertywne wyrażenie opinii
 • Wyrażanie złości
 • Asertywność w kontakcie z przełożonym
 • Asertywna komunikacja
 • Test sprawdzający
 • Certyfikat

Opinie użytkowników o tym e-kursie poniżej:
Aby dodać swoją opinię należy się zalogować

Opinia Oli

Kolejny kurs na netakademia.pl, który odbyłam i po raz kolejny – wielkie brawa! Bardzo cenne wskazówki, ułatwiające codzienną pracę nad sobą i pracę z innymi. Dobrze przełożony, ciekawe ćwiczenia, łatwo zapamiętać wszystkie wskazówki, polecam gorąco kurs Asertywność.

Opinia Jarka

W pracy uchodzę za spokojnego człowieka, co nie zawsze wychodziło mi na dobre. Koledzy często wyręczali się mną, ponieważ nie potrafiłem odmówić, a jak już to robiłem – reagowałem wewnętrzną złością. Z kursu Asertywność nauczyłem się jak panować nad sobą i swoimi emocjami, żeby lepiej funkcjonować w pracy, nie dawać się wykorzystywać i umieć obronić się przed innymi.

Opinia Tadeusza

Szukałem szkolenia, dzięki któremu zwiększę wiarę w siebie i będę potrafił postawić się, bronić swoich racji. Kurs Asertywność nauczył mnie jak należy postępować, żeby mieć poczucie własnej wartości i nie dawać się wykorzystywać na każdym kroku. Polecam każdemu komu bycie asertywnym przychodzi z trudem, bo naprawdę warto nabyć tę wiedzę.

Opinia Ani

Mimo ukończonych studiów i chęci na ciekawą pracę, trudno było mi rozpocząć jakiekolwiek działania, nie będąc osobą asertywną. Przypadkiem trafiłam na stronę tej firmy, zobaczyłam kurs asertywności i postanowiłam spróbować. Zdobyłam wiedzę, regularnie ćwiczyłam i wykonywałam różnorodne zadania- a teraz wiem, jestem osobą asertywną.

Opinia Wojtka

Moim problemem był nie tyle, co brak asertywności, co przede wszystkim niska samoocena i brak wiary w swoje możliwości. Polecono mi kurs asertywności, więc postanowiłem spróbować- teraz wiem, że pomógł mi on zrozumieć przede wszystkim, jakim jestem człowiekiem, czego mogę dokonać i ile jestem wart.

Opinia Michała
Witam

Asertywność i  stres są to dwa kursy z którymi zapoznałem się na Państwa platformie cyfrowej.

W moim przekonaniu mogą one być pomocne szczególnie w moim  przypadku i zapewne wielu osób często podróżujących służbowo i mających dostęp do sieci co jest świetnym pomysłem na pogłębianie wiedzy w trasie. Uczymy się całe życie i każdy moment jest dobry by zdobywać kolejne zdolności.

Jestem od 12 lat w ciągłej pracy poza granicami kraju i mój powrót do firmy która mieści się w Polsce okazał się lekkim szokiem mam na myśli ludzi i ich podejście do wielu spraw. W Danii , Irlandii, Australii, itp ludzie inaczej reagują  na sugestie w pracy w Polsce jako kraju młodej demokracji mechanizmy perswazji i bodźców motywujących do działania należy używać w sposób bardzo jaskrawy. Werbalnie mocno akcentować swoje zdanie i taki kurs może być właśnie dla mnie.

Opinia Krzysztofa

Kurs asertywność przyda się praktycznie każdemu! Ze szkolenia skorzystałem sam, jak i moja żona, która wracała do pracy po urlopie macierzyńskim. Bardzo podbudowująca wiedza, dużo praktyki, informacje podane w sposób łatwy do zapamiętania. Naprawdę kurs warty polecenia. E-learning to świetna sprawa, polecam.

Opinia Natalii

Skusiłam się na kurs asertywność ze względu na niską cenę w stosunku do konkurencyjnych ofert i powiem, że nie żałuję. Bardzo dużo przydatnej wiedzy i ćwiczeń praktycznych, a do tego certyfikat, który mogę dołączać do CV.

Opinia Karola
Dobre kursy w bardzo dobrej cenie. Za 200 zł, czyli cenę jednego u konkurencji, tutaj mamy prawie cztery. Poza tym dobre promocje, czasem można złapać coś na zakupach grupowych, mogę polecić. Na razie korzystałem z Asertywności – dobry, polecam.

Opinia Karoliny

Polecam "Asertywność" - w dzisiejszych czasach podstawa funkcjonowania w życiu zawodowym i prywatnym. Czekam na nowe propozycje kursów. Gratuluję dobrego pomysłu.