Każdy produkt można sprzedać, tylko jak to zrobić?

każdy produkt można sprzedaćDobry, przeszkolony handlowiec wie, że każdy produkt można sprzedać, co więcej – to właśnie on jest w stanie tego dokonać. Jak to robi?

Handlowiec „z prawdziwego zdarzenia” to strateg umiejący wykorzystać posiadane umiejętności i techniki. Potrafi spojrzeć na towar oczami klienta, z którym prowadzi rozmowę oraz przedstawić wszystkie możliwości, które nabywca osiągnie dokonując zakupu. Zadaje właściwe pytania i uważnie słucha odpowiedzi, koncentrując się na tych oczekiwaniach, które są najważniejsze z punktu widzenia konsumenta.

Każdy produkt można sprzedać  – kiedy?

Continue reading Każdy produkt można sprzedać, tylko jak to zrobić?

Jak szybko stracić na wadze?

jak szybko stracić na wadzeKażdy z nas marzy o ładnej sylwetce: umięśnionym ciele bez zbędnych kilogramów. Szczególnie w sezonie sylwestrowym zaczynamy zwracać uwagę na naszą figurę, kiedy znowu nie mieścimy się w ulubioną sukienkę, czy spodnie. Drastyczne odchudzanie w tak krótkim czasie z pewnością nie przyniesie szybkich efektów, może nawet zaszkodzić, jeśli będziemy stosować głodówki, czy ostre diety. Jak szybko stracić na wadze – to pytanie pojawia się także przed wakacjami. Continue reading Jak szybko stracić na wadze?

Co wspólnego z coachingiem mają Dilts i de Bono

coachingiemTadeusz Niwiński, trener rozwoju osobistego, swoją pierwszą, wydaną w 1993r. książkę „JA” zadedykował „wszystkim, którzy urodzili się bez instrukcji użycia”.  Zważywszy, że we współczesnym świecie coraz rzadziej wystarczają porady przekazywane z pokolenia na pokolenie, książka „JA” powinna być traktowana jak elementarz.  Rodzice po jej przeczytaniu powinni zdobytą wiedzę pomagać dziecku wdrażać w życie. Być może wtedy, w dorosłym życiu, ludzie rzadziej musieliby korzystać z pomocy trenerów, którzy ukończyli szkolenia z coachingu.  Bo właśnie współcześnie to coache spełniają rolę doradców w trudnych sytuacjach życiowych, bądź zawodowych. Continue reading Co wspólnego z coachingiem mają Dilts i de Bono